Facebook - Türkçe Öğretimi Google - Türkçe Öğretimi Twitter - Türkçe Öğretimi YouTube - Türkçe Öğretimi Instagram - Türkçe Öğretimi Telegram - Türkçe Öğretimi

  YENi YIL

  YENi YIL

  Benim adım Aynur. Her yıl 31 Aralık gecesi yeni yılı kutluyoruz. Bu yılbaşı günü sabah erkenden kalktım. Elimi ve yüzümü yıkayıp kahvaltımı yaptım. Daha sonra alış veriş yapmak için dışarı çıktım, çünkü hem aile­me hem de arkadaşlarıma hediye almak istiyordum. Anneme çizgili ve ka­reli bir etek, babama yünlü ve desenli bir atkı, kardeşime ise pamuklu bir çorap aldım. Bu hediyeler ne pahalı ne de büyüktü, ama bence hepsi de çok güzeldi. Eve akşamüstü saat dört buçukta geldim. Çok mutluydum. Evde misafirler vardı. Misafirlere "Hoş geldiniz." demeden önce hemen mutfağa gittim, çünkü karnım çok açtı.

  Annem ve kardeşimle birlikte sofrayı hazırladık. Misafirlerle birlikte masaya oturduk. O gece ailece çok güzel bir yılbaşı geçirdik. Hepimiz ye­ni yıla girmenin sevincini yaşadık.

  Sitemiz (turkceogretimi.com); hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiş ve “UYAR - KALDIR” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri bilgi@turkceogretimi.com adresinden veya iletişim bölümünden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde gerekli işlemler yapılacaktır.
  © 2021 Tüm hakları saklıdır.