Facebook - Türkçe Öğretimi Google - Türkçe Öğretimi Twitter - Türkçe Öğretimi YouTube - Türkçe Öğretimi Instagram - Türkçe Öğretimi Telegram - Türkçe Öğretimi

  KiTAP SEVGİSİ

  (Hern ... hem bağlacı, geniş zaman, bildirme eki, istek kipi)      

  KiTAP SEVGİSİ

  Kitaplar hem bize bir şeyler öğretir hem hayatı sevdirir hem de bizi mutlu eder. Çevremizde bazı insanlar kitap okur, bazıları okumaz. Bu in­sanlar arasında çok önemli farklar vardır. Kitap okumağa küçük yasta baş­lamakta fayda vardır. Onlan başarılı ve mutlu insan yapmanın yolu, onla­ra kitap okuma sevgisini kazandırmaktır, insanlara küçük yaşta kitap oku­ma zevkini tattıralım. Kitap okumak hem insan için hem de toplumların gelişmesi için gereklidir. Bize her konuda bilgi verir, ayrıca kitap boş za­manlarımızda en iyi arkadaşımızdır. Bugünden sonra kitapları daha çok se­velim ve iyi bir okuyucu olmağı öğrenelim.

  Sitemiz (turkceogretimi.com); hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiş ve “UYAR - KALDIR” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri bilgi@turkceogretimi.com adresinden veya iletişim bölümünden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde gerekli işlemler yapılacaktır.
  © 2021 Tüm hakları saklıdır.