Facebook - Türkçe Öğretimi Google - Türkçe Öğretimi Twitter - Türkçe Öğretimi YouTube - Türkçe Öğretimi Instagram - Türkçe Öğretimi Telegram - Türkçe Öğretimi

    Gaziantep

    Gaziantep şehri Türkiye'nin güneydoğusundadır. Çok güzel bir şehirdir. Belki İstanbul ve Ankara kadar büyük değildir, ama yine de burada bir milyonun üstünde insan yaşıyor. Gaziantep'te iş alanları çok geniştir, herkes çalışıyor. Birçok fabrikalar ve atölyeler vardır. Ayrıca bir de Gaziantep Üniversitesi vardır. Üniversite şehirden biraz uzak, ama yurt da üniversitenin yanında. Bunun için ulaşım sorunu yok.

    Gaziantep'te yazın hava çok sıcak oluyor, insanlar evlerinden ve iş yerlerinden dışarıya çıkmıyorlar. Gece balkonlarda yatıyorlar. Kışın ise havalar sert, sokaklar ise her zaman ıslaktır.

    Sitemiz (turkceogretimi.com); hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiş ve “UYAR - KALDIR” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri bilgi@turkceogretimi.com adresinden veya iletişim bölümünden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde gerekli işlemler yapılacaktır.
    © 2021 Tüm hakları saklıdır.