Facebook - Türkçe Öğretimi Google - Türkçe Öğretimi Twitter - Türkçe Öğretimi YouTube - Türkçe Öğretimi Instagram - Türkçe Öğretimi Telegram - Türkçe Öğretimi

  Evimiz

  Biz üç arkadaş Kilis ilinin şirin bir mahallesinde üç odalı bir evde yaşıyoruz. Evimizin çiçeklerle süslü bir balkonu var. Bahçesinde küçük bir havuz var. Havuzda bütün gün ördekler, kuşlar su içiyorlar. Her hafta sonu bu bahçede oturuyoruz ve ördekleri seyrediyoruz.

  Evimizde çok mutluyuz, çünkü iyi komşularımız var. Ara sıra onlara misafirliğe gidiyoruz. Evde iş bölümü yaptık. Ben bulaşıkları yıkıyorum. Özgür yemek yapıyor, Sacit de alış verişi yapıyor.

  Şu anda saat akşamın altısı. Özgür kuru fasulye yaptı. Kuru fasulyeyi çok seviyorum. Kuru fasulye yapmak çok kolay. Yemek yapmak için fasulye, su, tuz, sıvı yağ ve salça lâzım. Bir gün sizi de misafirliğe bekliyorum.

  Sitemiz (turkceogretimi.com); hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiş ve “UYAR - KALDIR” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri bilgi@turkceogretimi.com adresinden veya iletişim bölümünden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde gerekli işlemler yapılacaktır.
  © 2021 Tüm hakları saklıdır.