Facebook - Türkçe Öğretimi Google - Türkçe Öğretimi Twitter - Türkçe Öğretimi YouTube - Türkçe Öğretimi Instagram - Türkçe Öğretimi Telegram - Türkçe Öğretimi

  Europass Dil Pasaportu Nedir?

  Europass Dil Pasaportu Avrupa'da öğrenim ve çalışma için çok önemli olan dil becerilerinizin tanımlanmasına imkan verir. Bu döküman ile sahip olduğunuz dil becerinizin kişisel değerlendirmesini; anlama, konuşma ve yazma olarak ayrı ayrı yapabilirsiniz.

  Europass Dil Pasaportu, üç belgeden oluşan Avrupa Dil Portfolyosu nun bir parçası olarak Avrupa Konseyi tarafından geliştirilmiştir. Sözkonusu bu üç belge şunlardır: Dil Pasaportu, Dil Biyografisi ve Dosya.

  Europass Dil Pasaportunun kullanılması

  İki seçeneğiniz var:

  Europass Dil Pasaportunuzu şimdi oluşturun.

  Sonra tamamlanmış Dil Pasaportunu elektronik olarak alacaksınız (indirme veya e-posta).

  Europass Dil Pasaportu belgelerini indirin

  (boş şablon, talimatlar,farklı dillerde doldurulmuş örnekler ve Europass kapak sayfası). Sonra bu belgeleri bilgisayarınızda kullanacaksınız.

  Europass Dil Pasaportunuzu güncelleyin (XML)

  Eğer zaten XML formatında bir Europass Dil Pasaportuna sahipseniz, onu yükleyebilir ve verilerinizi güncelleyebilirsiniz. 
  Kişisel verileriniz otomatik olarak sisteme girilecektir.

  Sitemiz (turkceogretimi.com); hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiş ve “UYAR - KALDIR” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri bilgi@turkceogretimi.com adresinden veya iletişim bölümünden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde gerekli işlemler yapılacaktır.
  © 2021 Tüm hakları saklıdır.