Facebook - Türkçe Öğretimi Google - Türkçe Öğretimi Twitter - Türkçe Öğretimi YouTube - Türkçe Öğretimi Instagram - Türkçe Öğretimi Telegram - Türkçe Öğretimi

  Serdar Trabzon'da

  Benim adım Serdar. Ben öğrenciyim. Ben Türkmenistan'dan geldim. Türkiye'de sekiz ay kalacağım, sonra tatil için ülkeme gideceğim. Ben bir yıl sonra üniversitede okuyacağım. Trabzon çok güzel bir şehir. İnsanları da çok sıcak. Türk arkadaşlarımız bizi çok iyi karşıladılar. Aşkabat'ta benim annem, babam ve kardeşlerim var. Annem öğretmen, babam mühendistir. Biz uçakla istanbul'a, istanbul'dan da Trabzon'a trenle geldik. Tren yolculuğu on iki saat sürdü. Trende yatak da vardı.

  Ben şimdi yurtta kalıyorum. Yurt ile okul arası otobüsle on beş dakika. Bazen okula yaya gidiyorum, vitrinlere bakıyorum.

  Hafta sonu arkadaşlarla plaja gidiyoruz. Birkaç saat yüzüyoruz, oyunlar oynuyoruz ve güneşleniyoruz. Akşamleyin hep beraber yurda dönüyoruz ve bir sonraki haftanın programını yapıyoruz.

  Sitemiz (turkceogretimi.com); hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiş ve “UYAR - KALDIR” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri bilgi@turkceogretimi.com adresinden veya iletişim bölümünden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde gerekli işlemler yapılacaktır.
  © 2021 Tüm hakları saklıdır.