Facebook - Türkçe Öğretimi Google - Türkçe Öğretimi Twitter - Türkçe Öğretimi YouTube - Türkçe Öğretimi Instagram - Türkçe Öğretimi Telegram - Türkçe Öğretimi

  KIZIMA MEKTUP

  KIZIMA MEKTUP

  Canım kızım,

  Sana bazı şeyler yazmak istiyorum. Gelecekte okuyacaksın, çünkü şimdi daha çok küçüksün, anlamazsın.

  Sevgili kızım, kendini hiçbir zaman büyük görme, çünkü tüm insan­lar eşittir. Fakir, çirkin Ve akıllı değil diye onlara kötü davranma.

  Her zaman iyimser ol. Eşsiz bir hazine olan gülümseyişin hep yüzün­de olsun. Göreceksin bu, tüm kapılan açacak.

  Kalbini sevgiye kapama, insanları sev ve bırak insanlar da seni sevsin, însan sevgisiz yaşamaz, bırak insanı, çiçek bile yaşamaz. Bir çiçeğe su ver, ama ona kötü davran, bir iki gün sonra kurur gider.

  Sev ve insanlar seni sevsin, böylece hep genç ve güzel kalacaksın.

  Kızım, seni seviyorum, bunları yap, birçok engeli kolayca aşacaksın. Nereden mi biliyorum? Bana güven, çünkü ben babayım.

  Baban

  Sitemiz (turkceogretimi.com); hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiş ve “UYAR - KALDIR” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri bilgi@turkceogretimi.com adresinden veya iletişim bölümünden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde gerekli işlemler yapılacaktır.
  © 2021 Tüm hakları saklıdır.