Facebook - Türkçe Öğretimi Google - Türkçe Öğretimi Twitter - Türkçe Öğretimi YouTube - Türkçe Öğretimi Instagram - Türkçe Öğretimi Telegram - Türkçe Öğretimi

  Bir haftada

  Bir haftada yedi gün var. Pazartesi, salı, çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi, pazar. Ben bir şirkette sekreterim ve haftada beş gün çalışıyorum. Haftada üç gün ingilizce öğreniyorum. Dersler akşam saat altıda başlıyor, dokuzda bitiyor. Eve çok yorgun geliyorum. Bazen yemek yemiyorum, hemen uyuyorum. Salı ve cuma günleri akşam saat yedide eve geliyorum. Güzel bir yemek pişiriyorum. Televizyon seyrediyorum ve saat on birde uyuyorum.

  Ben en çok hafta sonunu seviyorum, çünkü cumartesi ve pazar günleri geç kalkıyorum.

  Arkadaşlarım ile sinemaya ya da tiyatroya gidiyorum.

  Sitemiz (turkceogretimi.com); hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiş ve “UYAR - KALDIR” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri bilgi@turkceogretimi.com adresinden veya iletişim bölümünden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde gerekli işlemler yapılacaktır.
  © 2021 Tüm hakları saklıdır.