Facebook - Türkçe Öğretimi Google - Türkçe Öğretimi Twitter - Türkçe Öğretimi YouTube - Türkçe Öğretimi Instagram - Türkçe Öğretimi Telegram - Türkçe Öğretimi

  beceri

  Definition
  Bir kişinin, kariyer projesi belirlemeye ve/veya profesyonel bir yeniden oryantasyon veya mesleki eğitim projesi planlamaya yönelik yetenekleri ve motivasyonları da dahil, bilgi, beceri ve yeterliliklerinin analizidir.
  Comments
  bir beceri denetiminin amacı kişinin aşağıdakileri yapmasına yardımcı olmaktır: kariyer arka planını analiz etme; işgücü ortamındaki konumunu kendi kendine değerlendirme; kendisini yaygın veya resmi olmayan öğrenme sonuçlarının onaylanmasına hazırlama. kariyer patikası planlama.
  Source
  Code du travail français, 2003; Cedefop’a dayanmaktadır.
  Related verb(s)
  resmi olmayan öğrenme, yaygın öğrenme, öğrenme sonuçlarının onaylanması
  Sitemiz (turkceogretimi.com); hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiş ve “UYAR - KALDIR” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri bilgi@turkceogretimi.com adresinden veya iletişim bölümünden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde gerekli işlemler yapılacaktır.
  © 2021 Tüm hakları saklıdır.