Facebook - Türkçe Öğretimi Google - Türkçe Öğretimi Twitter - Türkçe Öğretimi YouTube - Türkçe Öğretimi Instagram - Türkçe Öğretimi Telegram - Türkçe Öğretimi

  Dil Pasaportu hakkında genel sorular

  Neden Europass dil Pasaportuna ihtiyacım var?
  Europass Dil Pasaportu, Avrupa Konseyi tarafından geliştirilen Diller için Avrupa Ortak Referans Çerçevesini kullanan dil becerilerinin öz-değerlendirmesi için standardize edilmiş bir şablondur.


  ​Europass Dil Pasaportunu kim onaylıyor?
  ​Europass Dil Pasaportu dil becerilerinin öz-değerlendirmesi için bir araçtır. Onaylanması gerekmemektedir.


  Europass Dil Pasaportum nerede saklanır?
  Online olarak oluşturacağınız Europass Dil Pasaportu kendi bilgisayarınızda saklanır veya e-posta hesabınıza gönderilir.

  Bir kez Dil Pasaportunuzu hazırladığınızda, size her zaman yeniden yükleme veya ekleme yapma imkanı tanıyan tamamlanmış metni XML veya PDF+XML formatında indirin.

  Veri üçüncü taraflar tarafından görülemez. Veri Europass server'larında kaydedilmez.

  Sitemiz (turkceogretimi.com); hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiş ve “UYAR - KALDIR” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri bilgi@turkceogretimi.com adresinden veya iletişim bölümünden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde gerekli işlemler yapılacaktır.
  © 2021 Tüm hakları saklıdır.